baslica hizmetlerimiz

Mimari projelendirme

Mimari vizyonumuz her anlamda çağdaş yapılar-mekanlar yapmak olup, mimarlığın gelişimine katkı da bulunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Ic mimari projelendirme

Tasarım ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler getirmek, hayatınıza artı değer katmak temel ilkemizdir.

Uygulama & takip ve danışmanlık

Tamamladığımız projeleri müşteri,danışmanlar,uygulamacılar ve kullanıcılar ile yakın ve ahenkli bir çalışma ile sonlandımaktayız.

3D Modelleme / Render

Gayrimenkul yatırım firmaları, müteahhitler ve mimari ofislerin projelerini gerçeğe uygun modelleyerek profesyonel sunum hizmeti sunmaktayız.

Mimari animasyon ve tanıtım filmi

Hazırladığınız projeyi kullanıcı kitlesinin hayal dünyasında canlandırmak için hazırladığımız animasyonlar ve tanıtım filmlerimiz daha önce TV'de yayınlanmış ve aldığı beğenilerle bizim için gurur olmuştur.

Makina & Mühendislik Hizmetleri

Uşak'ta organize sanayi bölgesinde bulunan fabrikamız, isteğe özel hidrolik-pnomatik makina üretimi konusunda hizmet vermektedir. www.palamutcu.com.tr

Uzmanlastigimiz alanlar

Ofisimiz bugüne kadar çok sayıda ofise 3000 den fazla Profesyonel 3D görselleştirme hazırlamıştır. Aynı zamanda NTV, TRT, Star ve birçok billboard larda yayınlanmış 3D animasyon sunmuştur. Ekibimiz, bugüne kadar tamamladığı projelerde iş konusundaki hassasiyeti, tüm işlerin zamanında ve eksiksiz tamamlanması gururuyla yeni projelere devam etmektedir.

  • 3D Modelleme
  • 3D Tasarım geliştirme
  • Sunum hazırlama
  • Proje renklendirme
  • Animasyon
  • 360 Derece render
  • Konsept tasarımı

Testimonials

Omnis iste natus e voluptate accusantium doloremqu laudantium totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi archite beatae vitae...”

Mark Johnson

Mauris ferment dictum magna. Sed laoreet aliquam leout tellus dolor dapib elementum vel, cursus eleifend, elit. Aenean auctor wisi et urna. Aliquam erat volutpat. Duis turpis. Integer rutrum ante eu lacus...”
Bradley Grosh