Firmamiz hakkinda

T STUDYO mimarlık, iç mimarlık ve görsel sanatlar tasarım studyosu.

T STUDYO, 2006 yılından itibaren Palamutcu Mak.Müh.Mimarlık Ltd.Şti. adıyla çeşitli işler yapmış, daha sonra marka ve kimlik çalışmalarıyla 2008 yılında "T STUDYO Mimarlık, İç mimarlık ve Görsel Sanatlar Tasarım Studyosu" olarak aynı şirket bünyesinde yenilenmiştir.

T STUDYO, yurtiçi ve yurtdışında çağdaş ve seçkin projelerini uygulayan ve kendi çizgisini de bu projelere katabilen  “Tasarım, Proje ve Uygulama” firmasıdır.

Ekibinde farklı alanlarda uzmanlaşmış tasarımcıların bir araya gelmesi sebebiyle mimari, iç mimari projelerin yanısıra marka konsepti, kurumsal kimlik tasarımı, animasyon ve prezentasyon konusunda da destek vermektedir. Bu konuda gazete, dergi, TV (star,ntv,trt 1) ve billboardlarda yayınlanmış birçok çalışması vardır.

T STUDYO, çalışanları ile birlikte gelişip büyümeyi hedefleyen, çevreci kaygıları olan, estetik ve etik değerlere inanıp bu değerleri gerçekleştirmek amacı güden bir kurumdur. Projelerinde aldığı beğenilerin verdiği güvenle, müşteri memnuniyetinden ve özenli bir ekip çalışmasından ödün vermeyerek yoluna devam etmektedir.

Ekibimiz

Taner Palamutcu - İç mimar

1981'de Uşak'ta doğdu. İzmir Güzel Sanatlar Lisesinde Resim eğitimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç mimarlık bölümüne 1.likle başlayıp aynı dereceyle tamamladı.2004'te iki arkadaşıyla birlikte iç mimari, animasyon ve görsel sanatlar şirketi kurdu. 2006' da ortaklıktan ayrıldı ve dışarıdan proje işleri alarak T STUDYO'nun temelini kurdu. 2009'da Esra Palamutcu'nun katılımı ile T STUDYO markasını güçlendirdiler. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Sayısal tasarım üzerine tez hazırlamaktadır.

Esra Palamutcu - Mimar

1981'de Ankara'da doğdu. Ankara Batıkent Lisesi ardından Anadolu Üniversitesi Mimarlık-Mühendislik Fakültesi, Mimarlık bölümünden mezun olmuştur. Tekfen'de metro projelerinde çalışmıştır. Loft architects' de çeşitli projelerde yer almıştır. Tuzla'da kendi adına rölöve-restorasyon projelerinde bulunarak tecrübe yelpazesini genişletmiştir. Yurtiçi ve ağırlıklı Afrika bölgesi yurtdışı iş ilişkilerini 2009' da T STUDYO ile birlikte güçlendirerek farklı projelere imza atmıştır.

 

Ender Palamutcu - Mak.Müh.

1980'de Uşak'ta doğdu. Uşak'taki Organize San.Bölgesinde bulunan fabrikamızın üretim ve ürün geliştirme alanında 12 kişilik ekibiyle sanayi alanında yaratıcı çözümler ve uygulamalar sunmaktadır. Detaylı bilgi için : www.palamutcu.com.tr

Aysun Kütükçü - Muhasebe

Şirketimizin muhasebe işleriyle yetkilidir.

 

 

neden biz?

  • Genç ve dinamiğiz.
  • Ne yapmak istediğimizi biliyoruz.
  • Ne istediğinizi anlıyoruz.
  • Yeni çözümler üretmeyi amaçlıyoruz.
  • Sözümüzün arkasındayız.
  • Bu işi seviyoruz...